Powiększanie i modelowanie pośladków

Powiększanie i modelowanie pośladków

Preparaty
Ceny promocyjne!
HYAcorp MLF1 / MLF2 - 20 ml
7000
3499
HYAcorp MLF1 / MLF2 - 40 ml
9000
4499
HYAcorp MLF1 / MLF2 - 60 ml
11000
5499
Zadzwoń

Zapisy na ten zabieg wymagają wpłaty zadatku i prowadzone są telefonicznie – prosimy o kontakt z rejestracją, a nie o używanie formularza do automatycznych zapisów on-line

Opis zabiegu

Okrągłe i jędrne pośladki, które ładnie zarysowują kobiecą sylwetkę, to marzenie niejednej z nas. Niestety dieta, ćwiczenia czy drogie zabiegi kosmetologiczne nie zawsze pozwalają nadać im pożądanych kształtów. Nie oznacza to jednak, że pięknie zarysowane pośladki są niemożliwe do osiągnięcia. Jest bowiem nowoczesna medycyna estetyczna, która za sprawą kwasu hialuronowego może nadać im ponętnych kształtów, a Tobie samej dodać pewności siebie.
Przez płaskie pośladki wstydzisz się zakładać dopasowane sukienki lub bikini? Ćwiczysz kilka razy w tygodniu i trzymasz rygorystyczną dietę, ale nie widzisz zadowalających efektów? A może dużo schudłaś i w żaden sposób nie możesz nadać im jędrności? W wielu przypadkach winna jest genetyka, z którą nie sposób wygrać stosując nawet najlepszą dietę i ćwiczenia z trenerem. Jeśli nie jesteś zawodową fitnesską i nie masz wiele wolnego czasu, który możesz poświęcić na siłownię, to naprawdę trudno będzie Ci uzyskać, a następnie utrzymać efekt kształtnych i jędrnych pośladków. Zgrabne i ponętne pośladki są jednak możliwe!

HYAcorp MLF1 / MLF2 to wchłanialny implant podskórny o wysokim stopniu oczyszczenia. Jest to wyrób medyczny przeznaczony wyłącznie do jednorazowego użytku, wyrób jest produkowany z syntetycznego kwasu hialuronowego (nie pochodzącego z tkanek zwierzęcych). Jest przeznaczony dla wszystkich tych, którzy oczekują od produktu zadowalających i szybkich efektów. Doskonale sprawdza się u osób, które pragną nieznacznie skorygować kształt, wypełnić nierówności, pozbyć się grudek czy poprawić jędrność pośladków, jak również u tych, którzy chcą wyraźnie dodać im objętości.
Dzięki wypełnieniu pośladków kwasem hialuronowym HYAcorp zyskasz pięknie ukształtowaną i ponętnie zarysowaną pupę, którą z dumą będziesz prezentować w dopasowanych spódnicach, spodniach czy bikini na plaży.

Sposób działania

Preparat HYAcorp MLF1 / MLF2 podany śródskórnie i/lub nad okostną powoduje uzupełnienie macierzy międzykomórkowej i tkanki śródskórnej, przywracając tym samym ubytki struktury anatomicznej skóry. Mechanizm działania preparatu opiera się na najnowszych osiągnięciach biotechnologicznych w produkcji kwasu hialuronowego do iniekcji. Preparat z czasem ulega całkowitej biodegradacji.
Modelowanie pośladków kwasem hialuronowym to idealny sposób, aby w prosty i szybki sposób skorygować, uwypuklić czy po prostu nadać ładnego kształtu tej części ciała. Dzięki temu możesz raz na zawsze pozbyć się kompleksów. Warto podkreślić, że kwas hialuronowy na pośladki to również świetny sposób na poprawę symetrii pupy, dodanie jej krągłości czy skorygowanie ewentualnych dysproporcji.

Modelowanie pośladków kwasem jest zabiegiem całkowicie bezpiecznym, a przy tym bezbolesnym. Substancja, którą podaje się w celu konturowania pupy, jest związkiem naturalnie występującym w organizmie. Dlatego pozwala na nieinwazyjne modelowanie ud i pośladków, w tym ich powiększenie czy skorygowanie niedoskonałości. Ponadto kwas hialuronowy odpowiada za uniesienie i jędrność pupy, a także nawilżenie oraz elastyczność skóry.

Wypełnianie pośladków kwasem hialuronowym jest zabiegiem nieinwazyjnym, co oznacza, że możesz pozbyć się dręczącego kompleksu, bez konieczności poddawania się skomplikowanej, obciążającej dla organizmu, operacji plastycznej. Co istotne, modelowanie pośladków kwasem hialuronowym nie pozostawia po sobie żadnych blizn, a po wykonanym zabiegu możesz szybko wrócić do codziennych zajęć.

Powiększanie pośladków kwasem hialuronowym pozwala kobietom odzyskać pewność siebie, a także spełnić marzenie o ponętnej brazylijskiej pupie. Koszt takiego zabiegu nie jest wygórowany, dzięki czemu może sobie na niego pozwolić wiele pań. Ile zatem kosztuje modelowanie pośladków kwasem hialuronowym? Cena uzależniona jest przede wszystkim od efektu, jaki chcesz uzyskać – od tego zależy bowiem, ile trzeba będzie zużyć mililitrów substancji. Niemniej jednak, wypełnianie pośladków kwasem jest znacznie tańsze od operacji plastycznej, a efekty zabiegu utrzymują się przez kilka lat.
Wypełnienie pośladków kwasem hialuronowym ma jeszcze tę zaletę, że można swobodnie dozować jego ilość. Co to dla ciebie oznacza? Jeśli efekt powiększenia nie byłby satysfakcjonujący, lekarz po prostu dołoży kwas hialuronowy. Pośladki zyskają w ten sposób na ponętności oraz krągłości i staną się idealnym uzupełnieniem twojej sylwetki.

Czy zabieg powiększania pośladków jest bolesny?

Wiele kobiet obawia się zabiegu powiększania pośladków, ze względu na potencjalne odczuwanie bólu. Jednak czy dyskomfort rzeczywiście towarzyszy nam podczas zabiegu? Jeśli nie stosuje się znieczulenia, wówczas uczucie z pewnością nie jest najprzyjemniejsze. Skóra pośladkowa jest grusza od skóry twarzy, dlatego też wykorzystanie znieczulającego kremu nie sprawdzi się.
Ból wiąże się z ruchem kaniuli pod naszą skórą- jest to niezbędne w celu odwarstwienia skóry i uzyskania przestrzeni do tego, by wykorzystać kwas hialuronowy. Na szczęście na dzień dzisiejszy wykorzystuje się wiele roztworów, które skutecznie znieczulają ból, jednocześnie obkurczają naczynia krwionośne. Dzięki temu podczas powiększania pośladków dyskomfort nie jest odczuwany.

Jaką technikę wykorzystuje się do powiększania pośladków?

W większości przypadków kwas podawany jest z jednego lub dwóch wejść. Pod skórę wprowadzany jest za pośrednictwem kaniuli- jest to tępo zakończona igła. W dalszej kolejności specjaliści wykonują posuwiste ruchy- dzięki temu kwas rozprowadzany jest w wielu różnych płaszczyznach. Doświadczeni lekarze medycyny estetycznej zwracają szczególną uwagę na to, by w jednym miejscu nie znalazła się zbyt duża ilość kwasu, dzięki czemu całość prezentuje się doskonale pod względem wizualnym.
Alternatywnym rozwiązaniem jest podawanie kwasu hialuronowego z wielu wkłuć na pośladkach. W praktyce metoda ta przez wielu uznawana jest jako mniej skuteczna, jednocześnie zwiększa się ryzyko podania kwasu donaczyniowo, a tego z pewnością należy unikać. Jak można zatem zauważyć, niezwykle ważne jest znalezienie odpowiedzialnego gabinetu.

Przeciwwskazania

Preparatu HYAcorp MLF1 / MLF2 nie należy stosować u pacjentów którzy:

  • mają tendencję do powstawania blizn hipertroficznych oraz keloidów
  • u których występuje nietolerancja na bakterie gram-dodatnie
  • są w trakcie aktywnego procesu zapalnego lub infekcyjnego
  • cierpią z powodu chorób skóry w formie ostrej lub przewlekłej
  • są w trakcie leczenia przeciwzakrzepowego
  • mają rozpoznaną nadwrażliwością na kwas hialuronowy
  • cierpią z powodu chorób autoimmunologicznych

Dane kliniczne odnośnie stosowania preparata w okresie ciąży lub karmienia piersią lub stosowania u młodzieży w wieku poniżej 18 roku życia nie są dostępne.

Pacjenci uczuleni na wiele rodzajów alergenów (mający alergię wieloważną) nie powinni być poddawani tym zabiegom.