Rekrutacja

Dzisiaj zabiegi medycyny estetycznej są postrzegane jako usługi drogie i luksusowe. Ale nie musi tak być. Przecież każda z nas zasługuje na to, żeby być piękna!

Dlatego my – grupa lekarzy pracujących w renomowanych klinikach – założyliśmy Magiczną Klinikę, żeby umożliwić szerszemu gronu pacjentek dostęp do usług o najwyższej jakości, ale w rozsądnych cenach.

Przyjmujemy około 500 pacjentek miesięcznie w ponad 40 gabinetach na terenie całej Polski. Przeczytaj więcej o nas na www.magicznaklinika.pl, albo odwiedź profil #magicznaklinika na Facebooku.

Menedżer Zabiegów - rynek niemiecki

Miejsce pracy: Home office / Niemcy
Wynagrodzenie: 6 - 10 tys. zł

Opis stanowiska:

Szukamy osoby odpowiedzialnej za koordynację zapisów pacjentek z Niemiec oraz udział w dniach zabiegowych z nimi w roli administracyjnego asystenta lekarza. Codziennie zgłasza się do nas 20-30 zainteresowanych osób, które potrzebują żeby odpowiedzieć na ich pytania i zapisać na wizytę na pasujący im termin. Szukamy nie tylko administratora recepcji, ale ciepłej, cierpliwej osoby która sprawi że już od pierwszego kontaktu telefonicznego pacjentki poczują się w Magicznej Klinice wyjątkowo.

Twoja praca będzie polegać na kontakcie z naszymi pacjentkami - telefon, email, facebook. 4-8 dni w miesiącu będziesz również towarzyszyć lekarzom w wyjazdach do pacjentek w charakterze asystentki administracyjnej.

Nie ma dla nas znaczenia, czy na co dzień urzędować będziesz u nas w Klinice, u siebie w domu, czy w jakimkolwiek innym miejscu. Dlatego kierujemy ofertę do osób mieszkających także poza Warszawą.

Czas pracy to około 40 godzin tygodniowo. Jest nienormowany - pacjentki kontaktują się z nami o różnych porach, również wieczorem i w weekendy. Oferujemy Ci możliwość elastycznego zarządzania czasem pracy.
Wymagania:

Szukamy osoby która lubi kontakt z ludźmi i rozmowę, jest cierpliwa i ciepła.

Ważna jest dla nas także Twoja dyspozycyjność, którą rozumiemy jako brak dłuższych przerw w obsłudze pacjentek. W ciągu dnia możesz bardzo elastycznie kształtować swój czas pracy, ale ta praca będzie wymagała od ciebie systematycznego poświęcenia 6-7 godzin każdego dnia roboczego, bez wyjątków.

Nie wymagamy wykształcenia medycznego (choć jest ono oczywiście mile widziane).

Oczywiście szukamy osoby z płynną umiejętnością komunikacji po niemiecku, oraz posiadającej prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

Wynagrodzenie podstawowe w wysokości 6 tys. zł w zależności od kwalifikacji, a także wynagrodzenie premiowe w wysokości do 4 tys. zl. w zależności od liczby przyjętych pacjentek. Nie mamy "widełek" płacowych - poziom wynagrodzenia dostosujemy do kwalifikacji zatrudnionej osoby.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt - albo poprzez przesyłanie CV na adres rekrutacja@magicznaklinika.pl, albo telefonicznie na numer 500.161.400
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Magic Clinic s.r.o. z siedzibą w Pradze zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)".

Informujemy, że Administratorem danych jest Magic Clinic s.r.o. z siedzibą w Pradze przy ul. Vojtěšská 211/6. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.