Autorska terapia Likwidacji Drugiego Podbródka

Autorska terapia Likwidacji Drugiego Podbródka

Ceny promocyjne!
1100
550
Zadzwoń
Opis zabiegu

Terapia dostępna wyłącznie w naszej placówce w Warszawie

Działanie potwierdzone badaniami klinicznymi skutkuje poprawą skóry w 87% procentach już po pierwszym zabiegu.

Terapia na zmniejszenie drugiego podbródka to terapia skupiająca się na 2 etapach. Po pierwsze, na zmniejszeniu tkanki tłuszczowej w podbródku oraz zmniejszeniu ilości zatrzymanej wody w danym obszarze zabiegowym. Po drugie, na ujędrnieniu skóry i poprawie owalu twarzy.

Do zmniejszenia ilości tkanki tłuszczowej oraz wytrącenia wody z organizmu używamy technologii fali radiowej połączonej z masażem podciśnieniowym. Fala radiowa podgrzewa tkanki skóry właściwej i doprowadza do upłynnienia komórek tłuszczowych. Błony komórkowe stworzone są z kwasów tłuszczowych, które ulegają upłynnieniu i masaż podciśnieniowy przepycha powstałe metabolity do węzłów chłonnych, z których są odprowadzane i wydalane naturalną przemianą metaboliczną.

Cała terapia jest bezbolesna i komfortowa. Fala radiowa emituje przyjemne ciepło, indywidualnie dobrane na potrzeby stanu zdrowia pacjenta. Masaż podciśnieniowy, który dodatkowo zawiera wiązkę lasera diodowego i wiązkę światła led, wpływa na wzmocnienie naczynek krwionośnych, usprawnia mikrokrążenie, odprowadza toksyny ze skóry i stymuluje tkankę do przebudowy włókien kolagenowych. Dodatkowo pacjent czuje przyjemny chłód, zwiększający komfort po wcześniej ciepłej aplikacji fali radiowej. Aby zmaksymalizować efekt połączyliśmy zabiegi Hi-tech z zabiegiem odżywiającym skórę, gdzie dostarczamy niezbędnych składników aktywnych i peptydów potrzebnych do szybszej i lepszej regeneracji.

Zadzwoń