Powiększanie penisa
Zabiegi premium

Powiększanie penisa

Preparaty
Ceny promocyjne!
Volus 10ml
4500
2400
Opis zabiegu

Wskazania do zabiegu

 • Niezadowolenie z obwodu i/lub długości penisa
 • Zbyt mała satysfakcja z życia seksualnego
 • Dyskomfort podczas stosunku płciowego
 • Względy estetyczne – niezadowolenie z wyglądu penisa

Na czym polega zabieg?

Kompleksy związane z niezadowoleniem z powodu długości i obwodu prącia są częstą przyczyną wizyt pacjentów w klinikach medycyny estetycznej. Według najnowszych badań około 50% mężczyzn jest niezadowolonych z wielkości penisa, którego średnia długość w fazie wzwodu wynosi ok. 12-15 cm.

Zabieg powiększania penisa wykonujemy dedykowanym do tego preparatem VOLUS10, który posiada rejestrację Głównego Inspektoratu Farmaceutycznego do tego typu zabiegów. W dziedzinie urologii VOLUS 10 został zatwierdzony przez Koreańskie Ministerstwo Bezpieczeństwa Żywności i Leków jako pierwszy produkt do powiększania prącia do stosowania u pacjentów z zespołem małego prącia.

VOLUS10 ma postać sterylnego, niepirogennego żelu fizjologicznego zawierającego usieciowany kwas hialuronowy pochodzenia niezwierzęcego. Jest to bezbarwny, bezzapachowy i bardzo lepki żel wodnisty.

Powiększenie penisa jest ingerencją małoinwazyjną i może być wykonywane w trybie ambulatoryjnym (w znieczuleniu miejscowym). Zabieg trwa około 1 godziny. Po wstrzyknięciu kwasu hialuronowego możliwe jest wystąpienie objawów typu: zasinienie, obrzęk lub przejściowa bolesność.

Po zabiegu pacjent nie musi pozostawać w Klinice, może wrócić do domu i większości codziennych obowiązków. Bardzo istotne jest przestrzeganie zaleceń lekarskich: prowadzenie oszczędzającego trybu życia przez tydzień po zabiegu, oraz wstrzemięźliwość seksualna przez około 4 tygodnie.

Jakie efekty można osiągnąć?

Na podstawie badań klinicznych, skutkiem zabiegu jest powiększenie obwodu penisa od 20% do 50%. Poprzez zwiększenie grubości penisa powiększa się także optyczny efekt jego długości. Według badań efekt powiększenia obwodu penisa jest następujący:

 • po 4 tygodniach – 27,3 mm
 • po 12 tygodniach – 24,7 mm
 • po 24 tygodniach – 21 mm
 • po 48 tygodniach – 17,9 mm

 Czy zabieg jest bezpieczny?

VOLUS 10 jest biodegradowalnym żelem zawierającym bardzo czysty kwas hialuronowy. Jest to naturalna substancja dobrze dopasowująca się do tkanki skórnej człowieka.

Unikalna procedura dializy producenta preparatu powoduje, że produkt VOLUS 10 jest czystą i bezpieczną substancją.

W przeciwieństwie do zabiegów chirurgicznych, iniekcje VOLUS 10 są mniej bolesne, a regeneracja szybsza – opuchlizna po zabiegu utrzymuje się przez około tydzień.

Jak długo utrzymuje się efekt?

Efekt wykonanego zabiegu jest natychmiastowy. Utrzymuje się on około 12 miesięcy.

Przeciwwskazania

 • choroby zapalne narządów płciowych lub pachwin
 • zaburzenia krzepnięcia krwi
 • stulejka

Kiedy i gdzie można przeprowadzić zabieg?

Magiczna Klinika wykonuje zabiegi w 56 miastach na terenie całej Polski.

W celu zarezerwowania terminu prosimy o kontakt telefoniczny z rejestracją, numer 500 166 118. Prosimy nie używać automatycznej rejestracji online.