Autorska terapia „Smukłe uda”

Autorska terapia „Smukłe uda”

Ceny promocyjne!
1000
550
Zadzwoń
Opis zabiegu

Terapia dostępna wyłącznie w naszej placówce w Warszawie

Działanie potwierdzone badaniami klinicznymi skutkuje poprawą skóry w 87% procentach już po pierwszym zabiegu.

Podczas procesu odchudzania i utraty zawartości komórek tłuszczowych jestesmy narażeni na utratę jędrności skóry a ponadto cellulit o postaci zbitej może się przekształcić w cellulit wiotki, charakteryzujący się nierównością powstałą na skórze oraz miękką formą skóry. Sama dieta i ćwiczenia nie zregenerują w pełni skóry – konieczne jest wykonanie dedykowanych zabiegów.

Nasza terapia wspomaga proces odchudzania i zapewnia prawidłowy proces odbudowy struktury skóry. W terapii wykorzystujemy aż 5 technologii - elektrostymulację, falę radiową, laser światła led, laser diodowy oraz masaż podciśnieniowy - oraz zabiegi pielęgnacyjne. Dzięki tak szerokiej gamie technologii jesteśmy w stanie pobudzić w różny sposób pracę komórek i doprowadzić je do szybszej stymulacji oraz regeneracji.

Elektrostymulacja emituje sygnał do unerwienia mięśni. Pobudza włókna szybko- i wolnokurczliwe do skurczu. Generuje mechaniczne rozbijanie komórek tłuszczowych, głównie otaczających narządy wewnętrzne. Fala radiowa monopolarna i bipolarna dosięga do ponad 3 cm głębokości, podgrzewając warstwę skóry właściwej. Podgrzewana wiązką fali radiowej komórka tłuszczowa zmienia strukturę kwasów tłuszczowych i upłynnia metabolity w niej zawarte. Wszystko zostaje wydalone przez układ limfatyczny, który dzięki technologii jest przyspieszony a kanaliki limfatyczne są wzmocnione. Limfa staje się płynna i z łatwością sprawnie przepływa przez organizm.

Następnym krokiem jest wykonanie masażu podciśnieniowego, zapewniającego ujędrnienie tkanki skóry. Dzięki aplikacji wiązki lasera diodowego i wiązki światła LED wzmacnia to naczynka, stymuluje fibroblasty i elastyny do produkcji włókien kolagenowych, a także poprawia koloryt skóry. Masaż próżniowy wykonywany 3 głowicami oddziaływuje na głęboką warstwę skóry, doprowadzając do lepszego odżywienia tkanki, poprawia wydalanie metabolitów, wzmacnia pracę układu metabolicznego oraz wpływa na upłynnienie tkanki tłuszczowej. Całość zakańczamy zabiegiem, który jest kluczem do głębokiego nawilżenia skóry oraz stymulacji tkanki w kierunku szybszej regeneracji skóry, dzięki wykorzystaniu preparatu silnie ujędrniającego i dzięki składnikom aktywnym wzmacniającego proces likwidacji cellulitu.

Zadzwoń