Magiczna Klinika - Leczenie nadpotliwości toksyną botulinową

Nasze magiczne ceny

magiczna-klinika

UMóW WIZYTę

Jak umówić termin

Zadzwoń, wypełnij formularz kontaktowy, lub zarezerwuj termin swojej wizyty online

wybierz termin i miejsce

Kiedy nas odwiedzić

W naszych klinikach organizujemy specjalne dni promocyjne, podczas których oferujemy ceny zabiegów medycyny estetycznej obniżone o 50%Ilość miejsc jest ograniczona.

zapraszamyzapraszamy

Przebieg wizyty

W Magicznej Klinice przyjmują wyłącznie lekarze medycyny estetycznej z minimum 10-letnim doświadczeniem. Podczas wizyty otrzymasz bezpłatną konsultację lekarską, a następnie wykonamy wybrane przez Ciebie zabiegi. 

Leczenie nadpotliwości toksyną botulinową

Leczenie nadpotliwości toksyną botulinową

Opis zabiegu

Pocenie się jako naturalny proces termoregulacyjny organizmu jest jednym z najważniejszych sposobów utraty ciepła przez organizm. Czasem jednak z różnych powodów aktywność gruczołów potowych ulega rozchwianiu, co prowadzi w efekcie do utrzymującej się nadmiernej potliwości, nazywanej hyperhydrosis. Obecnie w leczeniu nadpotliwości dłoni, stóp, i pach najskuteczniejszą metodą jest podanie toksyny botulinowej – Botoxu. Po wstrzyknięciu śródskórnym toksyna botulinowa oddziałuje na gruczoły potowe zmniejszając ilość wytwarzanego potu.

Dzień przed zabiegiem należy usunąć owłosienie z miejsca zabiegu.

Zabieg usuwania nadmiernej potliwości polega na wykonaniu serii zastrzyków w skórę okolicy dotkniętej nadpotliwością. Zabieg wykonywany jest igłą 4-krotnie cieńszą niż ta której używa się do pobierania krwi, igły mają krótkie ostrza, nie sięgające do wrażliwych na ból tkanek. W celu zapewnienia pełnego komfortu, pacjentowi przed zabiegiem wykonuje się znieczulenie miejscowe.

Efekt terapeutyczny uzyskany zwykle w ciągu tygodnia utrzymuje się od 6 do 8 miesięcy, a redukcja wydzielania potu wynosi około 80%.

Ze względu na znikomą inwazyjność zabiegu niwelowania nadpotliwości powrót do pełni sprawności jest szybki i prosty. Pacjent może powrócić do wykonywania codziennych czynności tuż po zabiegu. Przez dwa tygodnie odradza się nadwyrężać rąk w przypadku, gdy do kuracji poddawane były dłonie oraz unikać podnoszenia znacznych ciężarów powyżej wysokości głowy, gdy miejscem zabiegu były pachy. Przez dobę po zabiegu unikamy alkoholu. Czasami obserwuje się miejscową bolesność, niewielki świąd ustępujący po kilku godzinach. Przy leczeniu nadpotliwości dłoni w kilka dni po zabiegu czasem obserwowano przejściowe osłabienie siły mięśniowej, polegające na niemożności odwodzenia, zwłaszcza piątego palca, rzadziej kciuka i wykonania silnego uścisku dłoni. Te drobne objawy uboczne leczenia nie przeszkadzają w wykonywaniu codziennych zajęć. 

Cena zabiegu

999 zł za okolicę (obustronnie)

Gdzie jesteśmy

Na Termin Promocyjny Magicznej Kliniki możesz się umówić w 34 miastach: w Białymstoku, Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Częstochowie, Gorzowie Wlkp., Kaliszu, Katowicach, Kielcach, Kolbuszowej, Koninie, Koszalinie, Krakowie, Legnicy, Lubinie, Lublinie, Łodzi, Nowym Sączu, Olsztynie, Opolu, Ostrowcu świętokrzyskim, Płocku, Połczynie Zdroju, Poznaniu, Radomiu, Rzeszowie, Siedlcach, Słupsku, Szczecinie, Toruniu, Trójmieście, Warszawie, Włocławku, Wrocławiu i Zielonej Górze. Jeżeli przyjdziesz do nas w taki dzień, zaoferujemy Ci ceny zabiegów niższe o 50% od standardowego cennika. 

Zobacz poniżej adresy gdzie przyjmujemy:

Jak dojechać

Salon Yasumi

ul. Mławska 4, Białystok

Salon Babski Raj

ul. Elizy Orzeszkowej 66, Bielsko Biała

Salon An

ul. Osiedlowa 10d, Fordon, Bydgoszcz

Spa Elegance

ul. Gajcego 10, Częstochowa

Salon Yasumi

ul. Wyszyńskiego 106, Gorzów Wlkp.

Eternity Spa

ul. Drukarzy 2A, Kalisz

Studio Urody Ola

ul. Kotlarza 10B, Katowice

Katarzyna Żychlińska Kosmetologia

ul. Staszica 6 Lokal 09, Kielce

Salon Ania

plac Wolności 48, Kolbuszowa

Salon Preventi

ul. Górnicza 10, Konin

Gabinet Dla Ciebie

ul. Waryńskiego 1/1, Koszalin

Salon Muneca

ul. Pachońskiego 2A, Kraków

Salon Zatrzymaj Czas

ul. Gwiezdna 4 (Dom Handlowy Mercus, 2 piętro), Legnica

Salon Urody A`line

ul. Piłsudskiego 42a, Lubin

Sztuka Piękna

ul. Strzembosza 11, Lublin

Klinika Urody Laime

ul. Pijarska 9, Nowy Sącz

Kosmetyka & Podologia

ul. Kościuszki 21/2, Olsztyn

Gabinet Kosmetologii Estetycznej KOSMEDERMA

Aleja Przyjaźni 59G lok. 7 (osiedle Bolko), Opole

Gabinet Sensey

ul. Mickiewicza 24, Ostrowiec Świętokrzyski

Salon Królowa Saby

ul. Mgielna 12, Poznań

Gabinet Kosmetyczny Alicja Zachoszcz

ul. Grunwaldzka 9-1 I Piętro, Połczyn-Zdrój

Salon City Spa

ul. Otolińska 8, Płock

Salonik Piękna

ul. Osiedlowa 9, Radom

Studio Lilia

ul. Przemysłowa 1a, Rzeszów

Salon Urody Trend

ul. Monte Cassino 42, Siedlce

Klinika Urody Maestria

ul. Więckowskiego 2/1, Szczecin

Salon Evolution

ul. Andersa 2a, Słupsk

Salon Nathalie

ul. Grudziądzka 79, Toruń

Zemsai Day Spa

ul. Wielkopolska 49, Gdynia

Yasumi Epil

Al. Komisji Edukacji Narodowej 50 (Metro Natolin), Warszawa

PERFECT GLAMOUR

ul. Kamieńskiego 57, Wrocław

Studio Urody Femme Fatale

ul. Kościuszki 1, Włocławek

Salon Oui Oui

Al. Wojska Polskiego 90D, Zielona Góra

Salon Atelier

ul. Piotrkowska 88, Łódź

Nasze pacjentki
są zachwycone

Jeżeli zapytasz Nasze Pacjentki o opinie, usłyszysz, że mamy profesjonalny i przyjazny personel, a nasze usługi to najlepsza cena za wysoką jakość w Polsce. Zaufało nam już wiele osób, z rożnych grup społecznych i zawodowych. Dlatego większość naszych Pacjentów zostaje z nami na lata.

98%
Zadowolonych
klientów

53%
Poleca
innym

69%
Wracających
klientów

Gwarantujemy opiekę profesjonalnych lekarzy medycyny estetycznej

Dyrektorem Medycznym Magicznej kliniki jest Mateusz Krajewski - doświadczony lekarz medycyny estetycznej, z wieloletnim stażem i dużym gronem wiernych pacjentek. Sprawuje on osobisty nadzór nad jakością i bezpieczeństwem zabiegów wykonywanych w Klinice.

Każdy z naszych lekarzy posiada stosowne uprawnienia państwowe i certyfikaty producentów preparatów, uprawniające do pracy z nimi. Każdy lekarz został też wielokrotnie gruntownie przeszkolony przez producentów preparatów w zakresie ich stosowania, potencjalnych ryzyk i skutków ubocznych

Pracujemy na certyfikowanych lekach i preparatach medycznych najwyższej jakości, które gwarantują długo utrzymujące się efekty

Nasze preparaty

Pracujemy wyłącznie na markowych preparatach najlepszych Zachodnioeuropejskich i Amerykańskich producentów, aby zapewnić Wam jak najdłużej trwające efekty.

Pracujemy wyłącznie na oryginalnym Botoksie firmy Allergan, który ma wyższą masę cząsteczkową niż tańsze zamienniki i dlatego jego efekty utrzymują się aż do 9 miesięcy.

W zakresie kwasu hialuronowego najchętniej pracujemy na preparatach firm Juvederm, Stylage, Filorga i Croma (Princess Volume z Lidokainą) - konkretny preparat dla pacjentki dobiera lekarz podczas konsultacji. Na życzenie pacjentki z przyjemnością zaoferujemy też preparaty Restylane lub Theosyal. NIE pracujemy na tańszych zamiennikach, bo uważamy że ich używanie nie gwarantuje Waszej satysfakcji.

Nici PDO używamy austriackiej firmy Croma.